Klavírní duo naší školy absolutním vítězem soutěže „Dvořákův Lipník“

10. května 2013 se v Základní umělecké škole v Lipníku nad Bečvou uskutečnil 5. ročník soutěže pro klavírní dua Dvořákův Lipník. Naši školu reprezentovaly 2 dvojice z klavírní třídy paní učitelky Jiřiny Řezankové:

  • v 1. kategorii Julie a Dorota Pavlorkovy
  • ve 4. kategorii Martin Hýl a Alžběta Šimíčková, kteří jeli obhájit své vítězství z minulého ročníku.

Porota, která byla složená z pedagogů vysokých škol z Prahy, Brna a Olomouce, udělila našim děvčatům Julii a Dorotce 3. místo, Martin s Alžbětou své prvenství obhájili a navíc získali i cenu Antonína Dvořáka a titul absolutního vítěze celé soutěže.

V sobotu 11. května se konal koncert vítězů. Jako poslední vystoupilo naše duo a sklidilo velké ovace.

Děkujeme za krásnou reprezentaci školy jak žákům, tak i paní učitelce Jiřině Řezankové.