Krajinářský kurz

Výtvarný obor naší školy připravuje pro naše žáky již tradiční akci, tzv. krajinářský kurz – třídenní pobyt v přírodě, spojený s výtvarně laděnými aktivitami – kresbou a malbou krajiny počínaje a tvorbou přírodních objektů a výtvarnými hrami a akcemi v přírodě v duchu land artu konče.

V minulosti se tato akce setkávala vždy s velikým zájmem, proto věříme, že budeme moci v letošním roce uspokojit právě ty žáky, kteří o výtvarnou činnost projevují skutečný a hluboký zájem. Přednost dostanou žáci, kteří studují v naší škole delší dobu, a ti, kteří se vážně připravují  k talentovým zkouškám na výtvarné umělecké školy.

Kurz se uskuteční od pátku  10. 5.  do neděle 12. 5. 2013 na  krásném místě v Písku u Jablunkova v rekreačním zařízení  Beskydská oáza, kde bude k dispozici přiměřeně velká chata s pokojíky a společenskými prostorami i s možností celodenního stravování.

Ubytování a stravování, materiál a pomůcky budou hrazeny naší školou z finančního příspěvku Městského úřadu v Brušperku. Cestu si zajišťují a hradí rodiče sami.