Trio zobcových fléten uspělo i v ústředním kole!

Naše trio zobcových fléten se po vítězství v okresním a krajském kole  vydalo za  doprovodu paní učitelky a velké podpory svých rodičů do severních Čech, kde poměřovaly svůj hudební um ty nejlepší dechové komorní soubory z celé republiky.

Trio výborně zabodovalo i v celostátním kole, které proběhlo 19.- 20. dubna v ZUŠ  Liberec. V silné konkurenci souborů z velkých měst se naši žáci,

Alexandra Piskořová, David Dostál a Iveta Demlová,

umístili na krásném 2.místě, což potvrzuje, že brušperská ZUŠka se dlouhodobě drží na vysoké úrovni v kvalitě výuky svých žáků.

Odměnou dětem za zdařilou reprezentaci jistě byl i pobyt v libereckém zábavném IQparku, Aquaparku a procházka libereckou ZOO.

Přejeme jim mnoho úspěchů v další práci a všem soutěžícím i paní učitelce Pavle Šimíčkové děkujeme za skvělou reprezentaci školy i města Brušperka.