Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16
Vernisáž výstavy výtvarného oboru
17 18 19
20
Talentové zkoušky do ZUŠ
Ředitelské volno
21
Talentové zkoušky do ZUŠ
Ředitelské volno
22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče a žáky > Elektronická žákovská knížka

Elektronická žákovská knížka

Od 1. září 2020 přešla naše škola na elektronické žákovské knížky (e-ŽK). V záhlaví webu nebo na konci tohoto textu naleznete odkaz na webové stránky, kde se můžete přihlásit do žákovské knížky Vašeho dítěte. Každý rodič má zřízen svůj individuální přístup do své e-ŽK. V samostatném e-mailu Vám bude vygenerováno heslo pro přihlášení, které si můžete posléze změnit. Uživatelským jménem se rozumí Vaše e-mailová adresa.

Pokud chcete, aby k e-ŽK mělo přístup i Vaše dítě, zažádejte si u nás o jeho přihlašovací údaje a my je zašleme na jeho e-mailovou adresu. Dále je také možnost stáhnout si aplikaci e-ŽK (Klasifikace pro ZUŠ od JPH Software) do Vašeho chytrého telefonu. Právě toto využití aplikace e-ŽK v mobilním telefonu je nejpraktičtější způsob kontroly žákovských sešitů Vašich dětí. Pokud máte jakékoli problémy s přihlášením či správou e-ŽK, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. 

V elektronické žákovské knížce naleznete kromě známek a zápisu učiva také ostatní důležité informace - plán akcí školy, absenci Vašeho dítěte, zápis učiva ostatních povinných předmětů, výši školného atp. Touto cestou lze také zasílat omluvenky z výuky. Zároveň Vás prosíme o pravidelnou kontrolu e-ŽK Vašich dětí. Veškeré zápisy z hodin se zadáním učiva a probranou látkou naleznete právě tam.

Přístup do e-ŽK