Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24
Koncert populární hudby
25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče a žáky > Elektronická žákovská knížka

Elektronická žákovská knížka

Od 1. září 2020 přešla naše škola na elektronické žákovské knížky (e-ŽK). V záhlaví webu nebo na konci tohoto textu naleznete odkaz na webové stránky, kde se můžete přihlásit do žákovské knížky Vašeho dítěte. Každý rodič má zřízen svůj individuální přístup do své e-ŽK. V samostatném e-mailu Vám bude vygenerováno heslo pro přihlášení, které si můžete posléze změnit. Uživatelským jménem se rozumí Vaše e-mailová adresa.

Pokud chcete, aby k e-ŽK mělo přístup i Vaše dítě, zažádejte si u nás o jeho přihlašovací údaje a my je zašleme na jeho e-mailovou adresu. Dále je také možnost stáhnout si aplikaci e-ŽK (Klasifikace pro ZUŠ od JPH Software) do Vašeho chytrého telefonu. Právě toto využití aplikace e-ŽK v mobilním telefonu je nejpraktičtější způsob kontroly žákovských sešitů Vašich dětí. Pokud máte jakékoli problémy s přihlášením či správou e-ŽK, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. 

V elektronické žákovské knížce naleznete kromě známek a zápisu učiva také ostatní důležité informace - plán akcí školy, absenci Vašeho dítěte, zápis učiva ostatních povinných předmětů, výši školného atp. Touto cestou lze také zasílat omluvenky z výuky. Zároveň Vás prosíme o pravidelnou kontrolu e-ŽK Vašich dětí. Veškeré zápisy z hodin se zadáním učiva a probranou látkou naleznete právě tam.

Přístup do e-ŽK